Reklama

Batman: Arkham Underworld otrzymało nowy trailer

2273859 2273859

Rozpoczęły się szeroko zakrojone testy.

Od zapowiedzi Batman: Arkham Underworld minął już ponad rok, ale od tamtej pory nie dowiedzieliśmy się o projekcie niczego nowego. Kilka dni temu firma Warner Bros. opublikowała jednak nowy zwiastun tytułu.

Gra będzie strategią, opartą na mechanizmach rozgrywki zaczerpniętych z popularnego Clash of Clans. Nie wcielimy się jednak w Mrocznego Rycerza, a w kryminalistów, którzy będą chcieli przejąć kontrolę nad półświatkiem Gotham. Zabawa polegać ma na rozbudowywaniu przestępczego imperium – będziemy atakować siedziby innych graczy, a także bronić własnych.

Reklama

Udostępniony przez Warner Bros. zwiastun prezentuje kilka jednostek, które dostępne mają być w grze. Wśród nich znajdą się między innymi Człowiek Zagadka, Killer Croc, Strach na Wróble, a także Harley Quinn.

Batman: Arkham Underwold powstaje z myślą o platformach mobilnych z systemami iOS oraz Android. Data premiery nie jest na razie znana, ale w kilku krajach (w Kanadzie, Holandii, Filipinach, Gwatemali, Norwegii i Australii) rozpoczęły się już testy gry w wersji na iUrządzenia. Poniżej znajdziecie wspomniany wyżej trailer.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy