Reklama

Baldur's Gate: Poznaliśmy datę premiery

Jedna z najgorętszych premier w świecie gier na tablety coraz bliżej. Wiemy już, kiedy ukaże się rozszerzona wersja Baldur's Gate.

Wczoraj wieczorem na oficjalnej stronie Baldur's Gate (www.baldursgate.com) zakończyło się odliczanie. Tuż po nim dowiedzieliśmy się, kiedy rozszerzona wersja gry, zapowiedziana na początku tego roku, będzie miała swoją premierę na iOS-ie. Wiemy już, że dojdzie do niej we wrześniu tego roku. To już za nieco ponad miesiąc!

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że w wydaniu rozszerzonym Baldur's Gate pojawią się co najmniej trzy nowe postacie. To mnich imieniem Rasaad yn Bashir; kobieta-mag Neera, wraz z którą będziemy mogli przeżyć "romantyczne chwile"; oraz mroczny strażnik Dom Il-Khan, opowiadający się po stronie zła. Każdą z nich będziemy mogli przyłączyć do naszej drużyny.

Reklama

Poza tym w Baldur's Gate Enhanced Edition możemy się spodziewać podrasowanej grafiki (przede wszystkim wyższa rozdzielczość) oraz interfejsu dopasowanego do iPadów. To nie wszystkie poprawki, które wprowadzili twórcy. Więcej dowiemy się bliżej premiery.

Baldur's Gate Enhanced Edition zostanie wydany nie tylko w wersji na iOS-a. Gra ukaże się również na pecetach (18 września) oraz MacBookach. W przyszłości możemy się jej spodziewać także na Androidzie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy