Reklama

Avernum 2: Crystal Souls znowu dostępne na iOS

Gra wróciła do cyfrowego sklepu AppStore.

Avernum 2: Crystal Souls to turowe RPG autorstwa studia Spidersweb Software. Akcja gry osadzona jest w fantastycznym świecie, a konkretnie w tytułowym Avernum – więzieniu, do którego zsyłani są buntownicy przeciwstawiający się rządzącemu twardą ręką Imperium. Gracze przejmują kontrolę nad grupą, której zadaniem jest stłumienie rebelii, jaka wybuchła w lochach.

Produkcja początkowo ukazała się na PC, ale w kwietniu tego roku przeniesiono ją na iPada. Kilka dni później wycofaną ją jednak ze sprzedaży, a powodem były problemy z działaniem tytułu na najnowszej wersji systemu iOS. Były one na tyle poważne, że odpowiedzialni za projekt developerzy zdecydowali się całkowicie zrezygnować z wydawania swoich dzieł na Urządzeniach.

Reklama

Niedawno jednak Jeff Vogel, szef studia Spidersweb Software, oświadczył, że udało się rozwiązać kłopoty. W związku z tym jedynie kwestią czasu było ponowne pojawienie się Avernum 2: Crystal Souls na sprzętach koncernu z nadgryzionym jabłuszkiem w logo. I rzeczywiście – gra po raz drugi zadebiutowała na iOS.

Produkcja dostępna jest w cyfrowym sklepie AppStore. Nie należy jednak do tanich, bo została wyceniona aż na 9,99 euro. Nie wiadomo czy kiedykolwiek tytuł ukaże się na urządzeniach z Androidem, ale jest na to szansa – „jedynka” zawitała na system mobilny firmy Google.

Avernum 2: Crystal Souls - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy