Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Astra nową grą dla fanów mitologii greckiej

Reklama

Macie ochotę wcielić się w boginię?

Niezależne studio Fabuloso Games zapowiedziało swój nowy projekt. Jest nim Astra – dwuwymiarowa gra z gatunku auto-runnerów, w której gracze pokierują greckim bóstwem. Niestety nie jest nim Zeus czy Atena, ale zdecydowanie mniej znana Hemera, która według starożytnych Greków była boginią dnia.

Nie spodziewajcie się jednak slashera na miarę God of Wara. Będzie to prosta produkcja, której akcja osadzona będzie w kosmosie, a bohaterka będzie automatycznie przeskakiwać pomiędzy rozmieszczonymi na mapie planetami. Co ma tu do roboty gracz? Jego zadaniem jest pacnięcie w odpowiednim momencie w ekran smartfona lub tabletu, by bogini mogła zebrać porozrzucane świetlne kulki.

Należy przy tym uważać na czyhających na poszczególnych globach przeciwników, a także starać się, by Hemera nie odleciała w przestrzeń kosmiczną. Poza tym trzeba mieć na uwadze tykający zegar, poszczególne poziomy gracze muszą wykonać w określonym czasie. Produkcja charakteryzować ma się dwuwymiarową oprawą graficzna.

Astra ma zadebiutować wiosną tego roku na iUrządzeniach. Niestety na razie nie wiadomo czy planowane jest wydanie gry na smartfonach i tabletach działających pod kontrolą mobilnego systemu Android.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje