Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Arma trafi na urządzenia mobilne!

Reklama

Jako strategia.

Coraz więcej dużych marek zostaje przenoszonych na smartfony i tablety. Na E3 ujawniono, że kolejna znana seria doczeka się mobilnej odsłony – w trakcie imprezy czeskie studio Bohemia Interactive zapowiedziało Arma Mobile Ops.

W przeciwieństwie do części z PC i konsol, produkcja nie będzie jednak pierwszoosobową strzelanką, a strategią. Z udostępnionych dotąd informacji wynika, że mechanizmy rozgrywki oparte zostaną na rozwiązaniach zaczerpniętych z popularnego Clash of Clans.

W trakcie zabawy przyjdzie więc nam budować bazy oraz atakować innych graczy. Skorzystamy przy tym z autentycznego uzbrojenia, używanego przez prawdziwych żołnierzy. Trudno na razie stwierdzić, w jaki sposób twórcy podejdą do kwestii realizmu, który jest jednym z najbardziej charakterystycznych elementów dla odsłon wydawanych na PC.

Arma Mobile Ops zostanie wydane na sprzętach z systemami iOS oraz Android. Data premiery nie jest na razie znana, ale w Australii, Czechach, Danii, Nowej Zelandii, Kanady i Islandii trwają testy edycji na iUrządzenia.

Poniżej znajdziecie kilkunastominutowy gameplay z wersji beta.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje