Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Apocalypse Max nareszcie zawitało na Androida

Reklama

Po czterech latach od premiery wersji na iOS.

Apocalypse Max: Better Dead Than Undead to projekt, za którego powstanie odpowiadają developerzy z niezależnego studia Wandake. Produkcja zadebiutowała na iOS cztery lata temu, ale dotychczas nie ukazała się na Androidzie. To się właśnie zmieniło – trafiła na sprzęt z systemem firmy Google.

W grze wcielamy się w tytułowego bohatera – Maksa. Jegomość jest jedynym osobnikiem, który przeżył atak zombie. Teraz musi postarać się przetrwać w świecie opanowanym przez smakoszy mózgów.

W trakcie zabawy przemierzamy kolejne etapy, stawiając czoła różnym typom przeciwników. W sumie do przejścia jest 20 poziomów, w trakcie których mierzymy się z 16 rodzajami żywych trupów, walcząc z pomocą 18 różnych broni.

W przeciwieństwie do wersji na iOS, Apocalypse Max: Better Than Undead w wydaniu na Androida oparte jest na modelu F2P – grać można więc za damo, choć w produkcji znalazły się opcjonalne mikropłatności. Tytuł pobrać można bezpłatnie z cyfrowego sklepu Google Play.

Właściciele iUrządzeń mogą oczywiście nadal kupować grę z poziomu usługi AppStore, w której wyceniono ją na 19,99 euro. Na deser – jeden ze zwiastunów edycji na sprzęt pod kontrolą systemu Android.

Apocalypse Max - pobierz z App Store

Apocalypse Max - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje