Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Anno: Build an Empire trafiło na Androida

Reklama

Mobilna odsłona popularnej strategii ekonomicznej pojawiła się na urządzeniach z systemem Google’a.

Anno: Build an Empire to mobilna odsłona znanej posiadaczom komputerów strategii osobistych. Produkcja pojawiła się w listopadzie ubiegłego roku na iOS, ale dopiero teraz odpowiedzialni za nią developerzy postanowili wydać ją na Androidzie.

Tak jak w pecetowych częściach cyklu, zadaniem graczy jest wybudowanie, a następnie zarządzanie miastem. Oczywiście głównym celem jest dbanie o dobre samopoczucie mieszkańców, co nie jest oczywiście łatwe, jako że ci mają zróżnicowane potrzeby.

Jednym ze sposobów wpływania na nastroje obywateli jest wznoszenie odpowiednich obiektów, których w grze znalazło się ponad 150. Można również handlować sprzedając lub skupując około 60 zróżnicowanych surowców. Kontakty kupieckie nawiązać można przy tym zarówno z miastami kierowanymi przez sztuczną inteligencję, jak i tymi zarządzanymi przez innych użytkowników.

Sterowanie oczywiście zostało dostosowane do ekranów dotykowych. Rozkazy i polecenia gracze wydają wykonując gesty na wyświetlaczu smartfona lub tabletu. Całość okraszona jest miłą dla oka oprawą wizualną.

Anno: Build an Empire oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, choć oczywiście nie zabrakło mikropłatności. Produkcję pobrać można bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu Google Play. Gra dostępna jest również w usłudze AppStore.

Anno: Build an Empire - pobierz z App Store

Anno: Build an Empire - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje