Reklama

Angry Birds Transformers już na iOS

Przed nami premiera na Androidzie i Windows Phone.

Exient Entertainment we współpracy z Rovio dostarczyło właśnie kolejny spin-off Poirytowanego Drobiu na wasze urządzenia z iOS. Choć Angry Birds Transformers brzmi jak najgłupszy crossover świata, gameplayowo ponoć jest całkiem niezły, więc warto poświęcić mu chwilę uwagi, nawet jeżeli nie przepadacie za Angry Birds, ani za Transformersami. Zwłaszcza że gra nie kosztuje absolutnie nic. Można by tu dopisać „dopóki nie zaczniecie wydawać pieniędzy na mikrotransakcje”, jednak te są zaskakująco nieinwazyjne – walutę dostępną w grze otrzymujemy w sporych ilościach po prostu grając. Nie musimy więc raczej obawiać się o pokusy, które uszczuplą nasz portfel.

Reklama

W chwili pisania tego newsa gra nie jest jeszcze dostępna na Google Play Store – na Androidzie Angry Birds Transformers ukaże się dopiero 30 października. Później dostaną ją również właściciele telefonów z Windows Phone.

Jeżeli więc nie posiadacie żadnego iGadżetu, obejrzyjmy raz jeszcze zwiastun gry z „ptakami przebranymi za roboty w przebraniu”.

Angry Birds Transformers - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje