Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Angel Adventures zadebiutowało na iOS

Reklama

 

Anioły, smoki… i piraci.

Gry można podzielić z grubsza na te o poważniejszej tematyce, jak i te bardziej zwariowane. Do tej grupy można chyba zaliczyć Angel Adventures – najnowszą produkcję studia Ravn, która kilka dni temu pojawiła się na iUrządzeniach. Dlaczego?

Wystarczy zapoznać się z zarysem fabularnym. Oto bowiem dwóch znudzonych aniołów postanowiło zejść z Niebios na Ziemię. A tam zaś zdecydowali się pomóc pewnej księżniczce piratów. I nie tylko jej, bo także rycerzom oraz smokom.

Prawda, że dosyć niestandardowa zgraja? A w tym wszystkim uczestniczyć będzie gracz. Sama produkcja jest natomiast trójwymiarową platformówką, w której sporo jest skakania po różnych półkach skalnych, zbierania gwiazdek i nut muzycznych, a także uproszczonego strzelania do przeciwników. Gra została zaprojektowana z myślą o młodszym odbiorcy, co oznacza, że walka jest ugrzeczniona, a oprawa wizualna kolorowa.

Angel Adventures nabyć można w cyfrowym sklepie AppStore, gdzie kosztuje 2,99 euro. Na chwilę obecną nie wiadomo czy tytuł kiedykolwiek trafi na urządzenia działające pod kontrolą Androida. Poniżej znajdziecie jego zwiastun.

Angel Adventures - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje