Android: Netrunner doczeka się cyfrowej wersji

 

 

Reklama

RPG osadzony w realiach cyberpunku.

Android: Netrunner to ciesząca się całkiem sporą popularnością karcianka, która dostępna jest także w naszym kraju. Przedstawiciele firmy Legacy Games poinformowali, że zamierzają stworzyć cyfrową adaptację gry.

Podobnie jak w przypadku oryginału, akcja produkcji osadzona zostanie w przyszłości, w której świat rządzony jest przez megakorporacje. Ich władza oczywiście do miłych nie należy, w związku z tym pojawiły się grupy dążące do ich obalenia.

Wśród nich są Runnerzy – doświadczeni hakerzy, którzy stają do nierównej walki z koncernami. W jednego z ich członków wcielą się gracze, którzy korzystając z umiejętności bohatera będą starali się złamać korporacyjne systemy bezpieczeństwa, by móc wykradać cenne dane.

Sama produkcja ma być hack’n’slashem, w którym wydarzenia obserwowane będą w rzucie izometrycznym. Za fabułę odpowiadać ma Meg Jayanath, scenarzystka wydanej jakiś czas temu mobilnej gry 80 Days.

Prace nad Android: Netrunner znajdują się na wczesnym etapie, w związku z tym konkretna data premiery nie jest znana. Tytuł ma jednak zawitać na urządzenia działające pod kontrolą iOS i Androida w przyszłym roku.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy