Alto’s Adventure już w App Store

Mobilna jazda na desce snowboardowej.

Tegoroczna zima nie daje zbyt wielu okazji do jazdy na snowboardzie. Fani białego szaleństwa wyposażeni w smartfon lub tablet firmy Apple powinni więc zwrócić uwagę na Alto’s Adventure, które właśnie pojawiło się w App Store.

W produkcji zadaniem graczy jest zjazd ze stoku na snowboardzie. Haczyk tkwi w tym, że trasa jest w zasadzie nieskończona – jazdę przerwać może jedynie spotkanie z wydrążoną w ziemi dziurą lub jaskinią. A tych na naszej drodze twórcy poustawiali dosyć dużo.

Reklama

Głównym celem jest przejechanie jak najdłuższej odległości na desce snowboardowej, co przełoży się na większą liczbę punktów. Ostateczny wynik można zwiększyć wykonując różnego rodzaju sztuczki i triki. Gra charakteryzuje się interesującą oprawą graficzną z dynamicznym tłem, na którym przykładowo prezentowane są efekty pogodowe.

Alto’s Adventure można kupić w cyfrowym sklepie AppStore. Produkcja kosztuje w nim 1,99 euro i co ważne nie posiada żadnych mikropłatności, więc wystarczy jednorazowy wydatek, by móc w pełni cieszyć się grą. Niestety nie wiadomo na razie czy pojawi się ona kiedykolwiek na urządzeniach z systemem Android.

Alto’s Adventure - pobierz z App Store

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy