Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Alpha Genesis 2 trafiło na iOS

Reklama

Kontynuacja popularnego RPG-a od studia Kemco.

W marcu na sprzęcie działającym pod kontrolą Androida pojawiło się Alphadia Genesis 2 – kontynuacja wydanego na początku ubiegłego roku RPG-a od japońskiego studia Kemco. Teraz produkcja zawitała nareszcie na iUrządzenia.

Pod względem fabularnym, gra kontynuuje opowieść przedstawioną w pierwszej części cyklu. Imperium kontynuuje działania majace na celu zniszczenie Atramian – rasy ludzi, którzy ponoć posługują się ciemną energię. A ta uważana jest za niszczycielską siłę.Gracze wcielają się w Diona – chłopaka, który stracił ojca i został wciągnięty w toczący się konflikt. Co mu się nie za bardzo podoba i staje do walki zarówno z rycerzami, jak i niebezpiecznymi demonami. Same starcia toczą się w turach, zaś główny bohater może należeć do jednej z czterech klas postaci.

W porównaniu do pierwszej części, w „dwójce” twórcy poprawili znacząco sterowanie. Interfejs oparto na gestach wykonywanych palcami na ekranie dotykowym, dzięki czemu produkcja jest znacznie bardziej przystępniejsza.

Alphadia Genesis 2 dostępne jest w cyfrowym sklepie AppStore. Produkcję można w nim nabyć za 4,99 euro, ale jest to cena promocyjna, która obowiązywać będzie tylko przez określony czas. Docelowo tytuł kosztować ma 9,99 euro. Posiadacze urządzeń z Androidem mogą nadal kupować grę za pośrednictwem Google Play, gdzie zdobyć ją można za 14,99 zł.

Na deser – najnowszy trailer gry z okazji premiery na iOS.

RPG Alphadia Genesis 2 - pobierz z App Store

RPG Alphadia Genesis 2 - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje