Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Afterpulse już jest

Reklama

 

Strzelanka nastawiona na rozgrywki sieciowe.

Nakładem firmy Gamevil na urządzeniach mobilnych pojawiło się Afterpulse – projekt, za którego powstanie odpowiadają developerzy z niezależnego studia Digital Legends. To produkcja nastawiona głównie na rozgrywki sieciowe.

Gra ma na razie dwa multiplayerowe tryby rozgrywki – standardowy deathmatch i jego zespołowy wariant przeznaczony dla maksymalnie ośmiu użytkowników. Do tego dochodzi opcja treningowa, która pozwala w samotności szlifować swoje umiejętności w walce z botami. Autorzy chwalą się przy tym, że zaimplementowali „rozszerzony” system matchmakingu, co ma przełożyć się na szybkie i precyzyjne kojarzenie ze sobą graczy.

Sama produkcja jest shooterem, w którym wydarzenia obserwuje się z perspektywy trzecie osoby. Twórcy zadbali oczywiście o urozmaicone uzbrojenie, z którego można zrobić użytek w starciach z innymi użytkownikami. Dla postaci posiadających wysokie rangi przygotowano specjalną wersję broni.

Strzelanka charakteryzuje się również oprawą graficzną, która nie odbiega zbytnio – oczywiście zachowując odpowiednią skalę – od tego, co znamy z gier dostępnych na PC i konsolach. Jej twórcy zwracają przede wszystkim uwagę na „realistyczne animacje poruszania się, fotorealistyczne oświetlenie, cienie, dym i ogień”.

Afterpulse oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale trzeba liczyć się z mikropłatnościami. Produkcję pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore, a jeśli zaczniecie zabawę do jutra, w ramach bonusu otrzymacie 250 sztuk złota (tutejsza waluta) oraz czterogwiazdkowy kaptur zapewniający większą ochronę przed pistoletem maszynowym. Niestety na razie nie wiadomo czy gra trafi na urządzenia z Androidem.

Afterpulse - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje