Reklama

Ace Attorney 5 trafia na iOS

Na razie tylko w Japonii, jednak zapewne już niedługo.

Właściciele 3DS-ów nie nacieszyli się długo ekskluzywnością o pełnej nazwie Phoenix Wright: Ace Attorney – Dual Destinies. Piąta część serii ukazała się nieoczekiwanie na iOS w japońskim AppStore.

Capcom kontynuuje tym samym zauważalny trend przenoszenia wszystkiego co się da na smartfony. Wynika to z faktu, że na urządzenia mobilne przeniosło się tam i mnóstwo graczy – urządzenia dedykowane grom sprzedają się coraz gorzej, zaś słupki wskazujące sprzedaż smartfonów i tabletów wzrastają z każdym dniem i szacować można tylko, kiedy przestaną.

Reklama

Jak domyślacie się jeżeli graliście w którąś z poprzednich części na iOS, Ace Attorney 5 ściągniecie za darmo (kiedy już pojawi się polskim AppStorze). Będziecie mogli rozwiązać próbną, skróconą wersję jednej z pięciu spraw, z których składa się gra, a jeśli wam się spodoba, dokupicie sobie resztę. Warto wspomnieć, że w przeciwieństwie do trylogii Phoeniksa Wrighta składającej się z pierwszych trzech części, w Dual Destinies grafika nie składa się z narysowanych, zanimowanych sprite'ów, a z modeli w trzech wymiarach. Dziwne tylko, że przeskoczyliśmy część czwartą, przez co fabularnie piąta będzie miała troszkę mniej sensu.

Tak czy inaczej: Phoenix Wright: Ace Attorney – Dual Destinies prawdopodobnie ukaże się u nas niebawem, jako że gra została już przecież zlokalizowana, gdy wydano ją na 3DS-a. Czekamy. I oglądamy zwiastun wersji 3DS-owej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy