Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

A Skyrocket Story z przybliżoną datą premiery

Reklama

Gra logiczna z mocno nietypową oprawą graficzną.

John William Evelyn to niezależny projektant, który pracuje obecnie nad powstającą z myślą o platformach mobinych grą Skyrocket Story. Developer jest również zawodowym ilustratorem, co będzie bardzo widoczne w jego najnowszej produkcji.

Wystarczy rzucić okiem na opublikowane przez Evelyna materiały związane z projektem. Jego oprawa graficzna stylizowana będzie na rysowane ołówkiem i kredkami obrazki. Na statycznych screenach wygląda to całkiem nieźle, a w ruchu może prezentować się jeszcze lepiej. Na pewno będzie to jedna z cech wyróżniających produkcję na tle wielu innych tytułów.

No dobrze, ale czym właściwie ona jest? To gra logiczna, w której użytkownicy będą musieli przeprowadzić rakietę przez zaprojektowane przez twórcę poziomy będące odrębnymi zagadkami. W sumie do przejścia będzie 46 etapów podzielonych na pięć światów. W każdym z nich gracze będą musieli wykazać się zręcznością i umiejętnością rozwiązywania łamigłówek.

Jonh William Evelyn ujawnił, że wysłał A Skyrocket Story do certyfikacji firmie Apple i produkcja powinna ukazać się na początku listopada, choć dokładna data premiery nie jest na razie znana. Jak się zapewne domyśliliście, docelowo gra ma ukazać się na iOS, w planach jest jednak również wersja na Androida.

Na deser – jeden ze zwiastunów projektu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje