Reklama

A Day in the Woods debiutuje na Androidzie

Gra logiczna oparta na historii Czerwonego Kapturka.

A Day in the Woods to niezależna produkcja logiczna autorstwa studia RetroEpic Software, która opiera się na słynnej baśni o Czerwonym Kapturku. Gra w 2011 roku ukazała się na PC, a w kwietniu tego roku została przeniesiona na iOS. Posiadacze urządzeń z Androidem musieli obejść się smakiem. A przynajmniej do tej pory, bo gra trafiła właśnie na system operacyjny firmy Google.

Zadanie graczy wydaje się być z pozoru proste – głównym celem jest doprowadzenie Czerwonego Kapturka do domku babci, starając się wykonać jak najmniejszą liczbę ruchów. Akcja rozgrywa się na planszach podzielonych na heksy. Dziewczynkę przemieszczać można poprzez przesuwanie poszczególnych pól.

Reklama

W grze znalazło się sześćdziesiąt zróżnicowanych poziomów, których poziom trudności systematycznie rośnie. Na każdym kolejnym poziomie doprowadzenie Czerwonego Kapturka do domku babci staje się coraz większym wyzwaniem. A to dlatego, że na dziewczynkę czyhają różnego rodzaju niebezpieczeństwa, które trzeba pomóc jej uniknąć.

A Day in the Woods można nabyć za pośrednictwem cyfrowego sklepu Google Play, gdzie produkcja kosztuje 22,99 zł. Posiadacze iUrządzeń mogą ją nadal kupować w usłudze AppStore, gdzie zdobyć ją można za 4,99 euro.

A Day in the Woods - pobierz grę z App Store

A Day in the Woods - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje