Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

1-bit Ninja Remix Rush już jest na iOS

Reklama

Kontynuacja mobilnej platformówki z 2011 roku.

Trzy lata temu na urządzeniach mobilnych pojawiło się 1-bit Ninja – platformówka z oprawą graficzną utrzymaną w stylu gier znanych z pierwszego GameBoya. Teraz na iOS zadebiutowała jej kontynuacja, która jednak znacząco różni się od swojej poprzedniczki.

1-bit Ninja Remix Rush – bo tak nazywa się produkcja – jest bowiem endless runnerem, w którym głównym zadaniem jest pokonanie jak najdłuższego dystansu na danej planszy przed upływem określonego czasu i zebranie jak największej liczby punktów. W przeciwieństwie do wielu gier z tego gatunku, gracz posiada kontrolę nad postacią – sterowanie opiera się na dwóch wirtualnych przyciskach: jeden odpowiada za ruch do przodu, a drugi za skok. Poszczególne etapy są generowane losowo, a zabawa cechuje się wysokim poziomem trudności.

1-bit Ninja Remix Rush można kupić w cyfrowym sklepie AppStore za 1,99 euro. Niestety na razie nie wiadomo czy gra pojawi się na Androidzie, aczkolwiek są na to raczej niewielkie szanse – poprzednia część nadal dostępna jest tylko na iOS.

1-bit Ninja Remix Rush - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje