Znana cosplayerka wcieliła się w postać słynnej czarownicy

​Sabrina Spellman to jedna z najbardziej lubianych bohaterek serialowych na przełomie XX oraz XXI wieku. Nastolatka podbiła serca fanów w serialu "Sabrina, nastoletnia czarownica". Teraz jedna ze znanych cosplayerek wykonała cosplay tej postaci.

"Sladkoslava" ma rzeszę fanów

Ilona Bugaeva znana w sieci pod pseudonimem "sladkoslava" to młoda kobieta pochodząca z Sankt-Petersburga, która ma wyjątkową pasję. Artystka od lat zajmuje się cosplayem oraz tworzy profesjonalne makijaże i wychodzi jej to rewelacyjnie. Talent atrakcyjnej Rosjanki zdecydowanie wykracza poza przeciętność.

Bugaeva uwielbia przeobrażać się w znane postaci z popularnych filmów, komiksów i bajek Disneya czy też gier wideo, a efektami sesji zdjęciowych chwali się później w mediach społecznościowych. Często nawiązuje do "Wiedźmina", "ożywiając" tym samym postać Triss. Profil Ilony Bugaevy na Instagramie obecnie obserwuje już ponad 451 tysięcy osób, a ta liczba wciąż rośnie.

Reklama

Tym razem postanowiła wcielić się w jedną z najbardziej znanych bohaterek serialu z lat 90. Chodzi o Sabrinę Spellman z serialu "Sabrina, nastoletnia czarownica". Sami zobaczcie, jak wyszedł najnowszy projekt Rosjanki.

Sabrina Spellman w nowym wydaniu

Serial "Sabrina, nastoletnia czarownica" na przełomie wieków osiągnął bardzo dużą popularność w naszym kraju. Emitowany był przez Telewizję Polsat na ogólnopolskiej antenie i dlatego wiele milionów widzów miało szansę śledzić losy Sabriny Spellman.

W 2018 roku pojawił się bardziej mroczny serial wyprodukowany przez platformę Netflix - "Chilling Adventures of Sabrina". Teraz Bugaeva postanowiła stworzyć cosplay głównej bohaterki wyżej wspomnianych produkcji. Efekty są wręcz nieprawdopodobne.

Kobieta nałożyła na głowę imponujący, okazały, ale jednocześnie nieco upiorny kapelusz. Do tego jest ubrana w mroczny, czarny strój. Jej makijaż również dodaje zarówno uroku, jak i niewątpliwej grozy. Widać, że "Sladkoslava" czuje klimat horroru i świetnie się w nim odnajduje.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: serial
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy