Silent Hill 2: Kobieca wariacja męskiej postaci z legendarnej gry

Rosyjska cosplayerka "alinalavenok" mieszkająca w Stanach Zjednoczonych w 2021 roku wydała bardzo ciekawy projekt związany z Silent Hill 2. Teraz, gdy ogłoszono oficjalnie remake tej legendarnej gry, warto przypomnieć sobie ten cosplay.

Polacy stworzą remake legendarnej gry

Silent Hill to jeden z najbardziej znanych horrorów w historii gier wideo. Pierwsza część zadebiutowała na półkach sklepowych w styczniu 1999 roku. Wydawcą produkcji było słynne japońskie studio KONAMI, a za produkcję odpowiadała grupa Team Silent (kojarzona właśnie z KONAMI w dużej mierze).

Gra odniosła bardzo duży sukces na całym świecie. Po nieco ponad dwóch latach twórcy zdecydowali się na kontynuację serii i w ten sposób na świat wyszła druga część Silent Hilla. Tytuł ten jest zupełnie inny od swojego poprzednika.

Przedstawia on historię miłosną i jednocześnie horror, co okazało się być świetnym połączeniem. Silent Hill 2 wśród wielu tysięcy graczy na całym świecie osiągnął status wręcz kultowej gry. Dlatego też zdecydowano się odświeżyć produkcję i stworzyć jej remake.

Reklama

Za pracę nad nim odpowiedzialne będzie polskie studio Bloober Team. Rodzima firma wcześniej znana z Layers of Fear tym samym zyskała zaufanie w środowisku. Data premiery nie jest jeszcze podana do wiadomości publicznej. Jednak z okazji pokazania zwiastuna tej produkcji, przypominamy świetny interpretację Piramidogłowego - potwora znanego właśnie z tej części Silent Hilla i nie tylko. Zobaczcie, jak wyszło to dzieło.

Świetna interpretacja cosplayu

Piramidogłowy oryginalnie jest postacią męską. Kto jednak powiedział, że płeć tego potwora może być tylko jedna? W końcu nie jest to człowiek. W ten sposób pomyślała rosyjska cosplayerka mieszkająca na co dzień w Kalifornii, znana w sieci pod pseudonimem "alinalavenok". Stworzyła ona swoją autorską wariację tego antagonisty, Cosplay robi naprawdę wielkie wrażenie. Oczywiście na pierwszy rzut oka widoczne jest nakrycie głowy w kształcie stożka, czy piramidy.

Wprowadza ono dużo tajemniczości, ale także i grozy. Poza tym zakrwawiony sztylet jednoznacznie pokazuje, że nie jest to dobra postać i ma dużo "za uszami". Generalnie ten strój robi wielkie wrażenie. Kobieta zdecydowanie dobrze przygotowała się do przedstawienia tego bohatera. Projekt ma już ponad rok. Teraz wraz z nadchodzącym odświeżeniem gry, być może po raz kolejny Rosjanka czymś nas zaskoczy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Silent Hill 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama