Pies w roli cosplayera? Tego jeszcze nie było

Manga "Chainsaw Man" zdobyła sporą popularność w Japonii. Seria komiksów zapoczątkowana w 2018 roku teraz doczekała się adaptacji anime. Jeden z internautów postanowił stworzyć cosplay jednej z postaci przy pomocy swojego...psa.

Kultura Azji wnosi wiele kreatywności

Kultura Japonii czy Korei Południowej wnosi wiele nowych, interesujących elementów do naszego życia. Wielu członków społeczeństwa zachodniego zakochało się wręcz w azjatyckiej sztuce. Mamy na myśli takie dziedziny jak manga (japońskie komiksy), anime (filmy animowane głównie z Japonii) czy też K-Pop (muzyka popularna w Korei Południowej). My skupimy się na mandze. Od 2018 popularna jest seria "Chainsaw Man".

Opowiada ona o głównym bohaterze, który przeżył stratę ojca, a ponadto ma wiele poważnych problemów osobistych. Potrzebne do życia i spłacenia długów środki pozyskuje w bardzo oryginalny sposób. Mianowicie poluje on na demony przy użyciu piły mechanicznej na zlecenie samej yakuzy. W tej działalności pomaga mu Pochita - psi demon.

Reklama

Sukces mangi sprawił, że otrzymała ona swoją adaptację anime, która miała swoją premierę 12 października 2022 roku. Niedawno w sieci pojawił się oryginalny cosplay. Przedstawiał on...wspomnianego wyżej psa. Wygląda on bardzo uroczo.

Psi cosplayer podbija sieć

Jeden z fanów mangi na Twitterze przebrał swojego psiaka w cosplay człowieka z piłą. Jest to bardzo urocze przebranie. Pomarańczowy kombinezonik z przyczepioną na czubku głowy atrapą piły mechanicznej wygląda bardzo uroczo, ale jednocześnie mógłby budzić niemałą grozę w momencie, gdyby owy pies się trochę zdenerwował na nieprzyjaciela.

Wpis bardzo przypadł do gustu internautów. Zebrał ponad 130 tysięcy polubień, a ponad 16 tysięcy razy został podany dalej. To bardzo imponujące statystyki. Możliwe, że właściciel tego zwierzaka będzie tworzył kolejne psie projekty cosplayowe, ale tym razem postaci z innych uniwersów. Na pewno byłoby to interesujące.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: cosplay
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama