Reklama

Galeria Jurajska poszukuje Daenerys i Jona Snowa

Galeria Jurajska szykuje największy w tej części Polski spotkanie fanów "Gry o tron". Zbiegnie się on z premierą finałowego, ósmego sezonu kultowego serialu HBO. Poprzedzi go konkurs cosplay, w którym poszukiwane są osoby potrafiące wcielić się w głównych bohaterów sagi!

Rusza konkurs cosplay

Chociaż mamy już wiosnę, do Galerii Jurajskiej przyjdzie... zima, a razem z nią bohaterowie serialu "Gra o tron" i atrakcje rodem z Westeros. Centrum handlowe szykuje bowiem wielkie spotkanie fanów serialu HBO i sagi Georga R.R. Martina.

Zanim jednak ten się odbędzie, przez blisko 2 tygodnie Jurajska szukać będzie w cały kraju osób, które potrafią upodobnić się m.in. do Danerys, Tyriona Lannistera, Sansy Stark, Jona Snowa, Cersei Lannister, a nawet ... do smoków. Wszystko za sprawą konkursu cosplay, który zaczyna się już 26 marca i potrwa do 11 kwietnia.

Reklama

Konkurs cosplay otwarty jest dla 2 grup wiekowych. Mogą się do niego zgłaszać dzieci i młodzież w wieku od 3 do 18 lat oraz osoby, które ukończyły 18 r.ż. Żeby wziąć w nim udział wystarczy przebrać się za postać, a następnie zrobić sobie zdjęcie w przebraniu i charakteryzacji. Zdjęcie razem ze zgłoszeniem, które trzeba pobrać ze strony internetowej Galerii Jurajskiej, należy przesłać na cosplay@galeriajurajska.pl.

Finał z Żelaznym Tronem

Finał konkursu cosplay w Jurajskiej  zaplanowano 13 i 14 kwietnia, czyli tuż przed premierą 8. sezonu "Gry o tron".  W te dni w galerii będzie miał miejsce także wielkie spotkanie fanów serialu i sagi. Do Galerii Jurajskiej zjedzie nawet kilkuset fanów Jona Snowa, Daenerys czy Tyriona. Nie zabraknie także atrakcji rodem z planu filmowego, w tym... Żelaznego Tronu oraz okazji do zdobycia gadżetów filmowych.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. 13 i 14 kwietnia impreza zaczyna się o godz. 14.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy