Final Fantasy 7: Genialny cosplay azjatyckiej artystki

Znana na Instagramie cosplayerka o pseudonimie "alegrachan" po raz kolejny zaskoczyła fanów tego rodzaju sztuki. Jakiś czas temu opublikowała podobiznę jednej z postaci z gry Final Fantasy 7. Trzeba przyznać, że wykonanie tego projektu wzbudziło zachwyt wśród wielu widzów.

Czym jest cosplay?

Jest to rodzaj sztuki, który polega na tworzeniu i prezentowaniu strojów postaci znanych z różnych dzieł popkultury. Najczęściej to są bohaterowie znani z gier wideo oraz anime (japońskich filmów animowanych), którzy są bardzo wyraziści w macierzystych produkcjach. Od lat cosplaying wzrasta na popularności i nic nie wskazuje na to, by ten trend mógł się odwrócić w najbliższych latach. 

Cosplaying w wielu zakątkach świata. Największa moda na tego rodzaju sztukę panuje w Azji, w Stanach Zjednoczonych oraz na naszym kontynencie. Jeśli mowa o Europie, to wiele cosplayerek pochodzi z Rosji, Francji, Wielkiej Brytanii, czy nawet Polski.

Reklama

Prezentacje takich projektów odbywają się coraz częściej głównie na Instagramie - wymusiła to pandemia koronawirusa. Wcześniej artystki zajmujące się taką sztuką prezentowały swoje stroje między innymi podczas Intel Extreme Masters w Katowicach i na wielu innych gamingowych czy komiksowych wydarzeniach. Bohaterką tego materiału będzie mieszkanka Azji, która zaszokowała wielu cosplayem z Final Fantasy.

"Alegrachan" podbiła serca fanów

Wspomniana kobieta postanowiła kilka miesięcy temu wcielić się w postać Tify Lockhart z siódmej części legendarnej gry z gatunku fantasy - Final Fantasy. Trzeba przyznać, że projekt ten podbił serca fanów "Alegrachan". Jakość wykonania cosplay’a stoi na wielkim, bardzo zaawansowanym poziomie. Wszystko w tym stroju jest na swoim miejscu.

Charakterystyczny biały top i paski na tułowiu kobiety bardzo kojarzą się z postacią Lockhard. Arystka również przygotowała bardzo dobrą fryzurę, która upodabnia ją do bohaterki znanej z Final Fantasy. Projekt ten zdobył uznanie wielu fanów i ekspertów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Final Fantasy 7 Remake
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama