Diablo 2: Świetny cosplay Amazonki

​Legendarna seria gier fantasy Diablo przeżywa aktualnie swój renesans zainteresowania. Objawia się to również w liczbie pojawiających się cosplayów na Instagramie. Jeden z nich zaprezentowała influencerka znana szerzej jako "Tanysa Cosplay".

Seria gier Diablo należy do najbardziej legendarnych w historii gier wideo. Pierwsza część ujrzała światło dzienne w ostatni dzień 1996 roku. Od tego czasu grono fanów zafascynowanych grą w klimacie dark fantasy z elementami akcji.

Po wielu latach tytuł urósł do rangi kultowego. Niebawem na rynku pojawi się odświeżona wersja drugiej części Diablo - z podtytułem Resurrected. W związku z tym rośnie grono cosplayerów, którzy chcą tworzyć w świecie realnym mroczne postacie zawarte w produkcji. Do nich należy również "Tanysa Cosplay".

Reklama

Artystka nie jest jeszcze bardzo znana na Instagramie. Jej kariera dopiero nabiera tempa. Jej konto obserwuje niemal 800 obserwujących, co nie jest imponującym wynikiem. Jednak projekt Amazonki z Diablo 2: Resurrected cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Co się składa na rosnącą popularność utalentowanej influencerki?

Kultowa, czerwona zbroja została doskonale wykonana przez Francuzkę. Ma ona wiele złotych elementów, które idealnie ze sobą kontrastują. Doskonale odwzorowany jest charakterystyczny oszczep oraz tarcza ochronna. Broń wygląda tak, jakby kobieta była gotowa bez oporu przedrzeć się z jej pomocą przez hordy wrogów piekielnych.

Na jej głowie znajduje się słynny amazoński hełm. Zaprojektowany jest on z myślą dopasowania do jej długich włosów, a przy tym bardzo puszystych i falujących. Należy przyznać, że ten cosplay robi wyjątkowe wrażenie. Nie można się dziwić temu, że fani i eksperci zauważyli ten projekt i oceniają go bardzo wysoko.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 2: Resurrected
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy