Reklama

Inwestycja w Fifa 22 zapewni Ci długie godziny angażującej rozrywki!

Entuzjaści gier na konsole czy komputery z pewnością są zainteresowani także nowym wydaniem Fify. To prawdziwa gratka dla sympatyków piłki nożnej. Czego można się spodziewać po nowej edycji? Co obiecuje EA Sports? Na czym polegają wprowadzone unowocześnienia, w tym Hypermotion czy maszynowe uczenie się? Sprawdź poniżej, a będziesz wiedział co może czekać Cię w najgorętszej grze tego sezonu!

Fifa 22 od EA sports - gratka nie tylko dla jednego gracza!

Czego można oczekiwać po nowym wydaniu gry? Aktualizacja składów oraz całych zespołów, nowe animacje - to zaledwie ułamek innowacji, na które z pełnym zaangażowaniem czekają sympatycy tej gry. Fifa 22na playstation proponuje szereg unowocześnień, które finalnie przekładają się na większą satysfakcję podczas długich godzin z nową wersją gry.

W trakcie gry będziesz mógł odczuć sportowe emocje w ramach takich eventów jak:

Reklama

  • Liga Europy,
  • Liga Mistrzów UEFA,
  • Bundesliga,
  • Premier League.

Konsole nowej generacji i nowości w Fifa Ultimate Team

Na uwagę nowego wydania Fify 22 zasługuje technologia Hypermotion. Jest to bowiem innowacja, która z pewnością poprawi jakość i satysfakcję z gry. Na czym polega? Warto na początku wspomnieć, że jest ona dostępna wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Stadia. Co do zasady ma ona oferować jeszcze bardziej realistyczne przedstawienie zawodników w czasie gry w postaci zaawansowanych animacji. Polega to na nowym sposobie skanowania graczy, co w efekcie umożliwia autorom z EA Spots na jeszcze bardziej precyzyjne przeniesienie ich do rozgrywek.

Na czym polega tryb uczenia maszynowego?

W kontekście nowej odsłony gry nie sposób nie wspomnieć o takiej funkcjonalności jak uczenie maszynowe, które zostało opatentowane przez EA Sports. Polega ono na tym, że jest w stanie uczyć się na bazie aż 8 milionów klatek, które zostały przechwycone z rzeczywistych meczów. Dzięki temu jest w stanie wygenerować nowe animacje w celu odtworzenia realistycznego ruchu piłkarzy podczas interakcji, które dzieją się na boisku.

Powyższe opis stanowi zaledwie fragment nowych możliwości, jakie czekają przed fanami gry. Zdecydowanie większa spójność oraz wyraziste sylwetki graczy powinny jeszcze bardziej uprzyjemnić czas spędzony na grze.

Jeżeli zatem jesteś entuzjastą piłki nożnej - nie możesz pominąć Fify 2022 w swojej kolekcji!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje