Gdzie kupić FIFA 21?

W przypadku gier z kultowej serii FIFA trudno liczyć na jakiekolwiek rewolucyjne zmiany, ale z drugiej strony gracze wcale ich nie oczekują. Gra ma sprawdzoną mechanikę, którą uwielbiają gracze z całego świata.

Zamiast więc na nowo próbować wymyślić coś, co działa prawidłowo, wydawca FIFA skupia się przede wszystkim na wprowadzaniu drobnych ulepszeń oraz dodawaniu aktualnych składów. Pomimo tego każda kolejna odsłona budzi wśród graczy ogromne emocje.

Premiera FIFA 21

Premiera gry została zaplanowana na 9 października 2020 r. W porównaniu z poprzednimi odsłonami jest to drobny poślizg, ponieważ wydawca EA najczęściej wypuszczał grę na koniec września. Na szczęście do dnia premiery pozostało już niewiele czasu, więc już niedługo miłośnicy piłki nożnej w wirtualnej odsłonie będą mogli poprowadzić wymarzoną drużynę do zwycięstwa i zmierzyć się ze swoimi znajomymi. 

Na czym można zagrać w nową grę FIFA?

W FIFA 21 będzie można zagrać na komputerach i aktualnie dostępnych konsolach (Xbox One, PlayStation 4). Dodatkowo EA zapowiedziało, że tytuł zostanie dostosowany do możliwości nowych konsol (Xbox Series X oraz PlayStation 5). Dobra wiadomość dla graczy jest taka, że nie muszą czekać do premiery sprzętu, aby kupić FIFA w wersji dedykowanej najnowszym konsolom. Za jakiś czas tytuł otrzyma specjalną aktualizację, dzięki czemu każdy, kto już teraz zamówi FIFA 21, będzie mógł bez dodatkowych opłat uruchomić ją również na najnowszych konsolach. Jest to świetna okazja, aby rozpocząć przygodę z graniem przed zakupieniem konsol kolejnej generacji. Warto jednak mieć na uwadze, że - zgodnie z opublikowanymi dotychczas informacjami - uruchomienie FIFA wydanej na PS4 i Xbox One na nowszych konsolach będzie wymagało włożenia płyty do napędu. Tym samym takie rozwiązanie nie zadziała na tańszych wariantach nowych sprzętów, które mają być pozbawione fizycznego napędu.

Gdzie kupić grę w dobrej cenie?

Chociaż jest to tytuł ze znanej serii, a premiera gry wyczekiwana jest przez wielu graczy, już teraz można ją zamówić w atrakcyjnej cenie. Aktualnie FIFA 21 najtaniej kupisz na GAMIVO.COM, gdzie dostępna jest w formie klucza do platformy Origin. Dzięki temu będziesz mógł ją przypisać do swojego konta i grać w polskojęzyczną wersję. Zamawiając gry we wspomnianym sklepie, możesz skorzystać ze specjalnego programu ochrony użytkowników, który wiąże się z błyskawicznym dostępem do pomocy technicznej bez względu na porę dnia.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy