Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Australijski Kanghaskan z Pokémon GO zawitał do Europy

Rzadki okaz wirtualnego stworzenia będzie można "złapać" m.in. w Warszawie. Jednak kolekcjonerzy będa musieli się pospieszyć /123RF/PICSEL

Nie lada gratka dla osób kolekcjonujących stworki w mobilnym Pokémon GO. Przez kilka najbliższych dni w Europie można schwytać istotę, która zazwyczaj dostępna jest tylko w Australii i Nowej Zelandii.

Reklama

Zabawa w przygotowanej przez studio Niantic produkcji polega przede wszystkim na zbieraniu tytułowych bestii - w tym celu należy wyjść na spacer z telefonem lub tabletem. Tyle tylko, że niektóre gatunki zarezerwowane są dla określonych kontynentów.

Tak jest na przykład z Kanghaskanem, który przypominająca kangura. Stworka można spotkać jedynie na terenie Australii i Nowej Zelandii, co oznacza, że wielu graczy dotychczas nie otrzymało szansy złapania bestii.

Reklama

Teraz jednak odpowiedzialni za grę developerzy postanowili udostępnić istotę również na Starym Kontynencie, choć wyłącznie przez określony czas. Pokémona można znaleźć w kilku miastach - w Polsce pojawia się w Warszawie.

To jednak nie wszystko - twórcy znacząco zwiększyli występowanie legendarnego Unknown. Dosyć nietypowy stworek przyjmuję formę różnych liter alfabetu, ale zazwyczaj bardzo trudno natrafić na jakąkolwiek wersję bestii.

Pokémon GO dostępne jest za darmo na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

Dowiedz się więcej na temat: Pokemon

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje