Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wiedźmin 3: Zapowiedź coraz bliżej?

Wiadomość na temat REDkit od CD Projekt RED. Obrazek przedstawiający miecz zdobiony głowami wilków. Do tego subtelna sugestia, że ów miecz może coś znaczyć i na pewno nie ma znaczenia fakt, że w trailerze Cyberpunk 2077 zapowiadano grę z otwartym światem.

"Minęło trochę czasu, odkąd ostatnio słyszeliście o becie REDkit. Otóż program bety idzie pełną parą, a jego uczestnicy wysyłają nam codziennie mnóstwo świetnej zawartości" - czytamy na stronie społeczności Wiedźmina.

Reklama

"Chcielibyśmy od razu się nią podzielić, ale musicie poczekać trochę dłużej, zanim zobaczycie wyniki pracy tych ludzi. Nie powinno to jednak trwać zbyt długo, więc czekajcie na nowe informacje. Aha, jeśli zastanawiacie się, co przedstawia powyższy obrazek - pozostawiamy to waszej wyobraźni" - dodają autorzy wpisu.

Zapowiedź Wiedźmina 3 już 5 lutego? Tego byśmy chcieli, a wnioskując po ukrytej wiadomości w zwiastunie Cyberpunk 2077, nadzieje nie muszą być płonne.

Powróćmy jednak jeszcze do Cyberpunka, bowiem od jakiegoś czasu wiemy, kto ze studia Platige Image stał za jego produkcją i kto go reżyserował (zaskoczenia nie ma), a kto poszuka dokładniej, dowie się, że postać głównej (anty)bohaterki ma swój rzeczywisty odpowiednik w postaci pięknej pani o imieniu Katarzyna...

Galerię zdjęć i screenshotów z produkcji filmu oraz opis całego procesu znajdziecie na stronie http://goo.gl/h8zdx, a pełną listę twórców w opisie do filmu pod adresem http://goo.gl/MVxjm. Fantastyczna lektura, zdecydowanie warto zajrzeć. Ale najpierw dla przypomnienia dawka najlepszego dotychczas trailera tego roku na dziś:

Zwiastun gry Cyberpunk 2077:

Konsola PlayStation 4 bez kultowego kontrolera DualShock?

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje