Reklama

PowerA wprowadza etui w wersji slim dla Nintendo Switch OLED

​Kupiliście Switcha w wersji z wyświetlaczem OLED i nie macie go w czym trzymać? Albo kupiliście etui, które albo wam się nie podoba, albo jest tak duże, że nie mieści się w plecaku czy torbie? A może po prostu szukacie czegoś z ciekawym designem?

PowerA - znany producent akcesoriów dla graczy, w tym dla posiadaczy Nintendo Switcha - przygotował całą serię etui w wersji slim z myślą o Switchu w wersji OLED. To produkt przeznaczony dla tych graczy, którzy chcą przenosić swoją konsolę w bezpieczny i elegancki sposób, bez potrzeby zabierania wraz z nią dodatkowych padów, ładowarki czy stacji dokującej. Nowe etui od PowerA mieści tylko samo urządzenie, za to zajmuje tak mało miejsca, że zmieścicie je nawet do dużej kieszeni w kurtce.

Produkt jest przeznaczony dla wszystkich dostępnych obecnie modeli Switcha: Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch V2 oraz Nintendo Switch Lite. To, że jest niewielki, nie oznacza wcale, że nie zmieści niczego poza konsolą. Wewnątrz znajdziecie nie tylko wykończone miękkim materiałem miejsce na konsolę, ale także klapkę chroniącą ekran, w której zmieścicie dodatkowo dziewięć kart z grami, oraz zamykaną na suwak przegrodę, która zmieści na przykład słuchawki dokanałowe.

Reklama

Etui PowerA (jak zwykle) w kilkunastu wzorach

Nowe etui od PowerA to także prawdziwy raj dla miłośników designu w stylu Nintendo. Do oferty trafiło w kilkunastu wzorach inspirowanych exclusive'ami ze Switcha. Pojawiły się wśród nich case'y z motywami z serii Pokemon, Super Mario czy Animal Crossing. Do wyboru, do koloru.

A cena? Nie przekracza stu złotych, co - jak na tak praktyczny i atrakcyjny wizualnie produkt - stanowi jak najbardziej uczciwą ofertę. Warto wziąć pod uwagę także fakt, że akcesoria PowerA są licencjonowane przez Nintendo, a więc jednocześnie w pełni kompatybilne i bezpieczne dla twojego Switcha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy