Reklama

PowerA Fusion Pro Controller (Switch) - test pada

PowerA kojarzy się przede wszystkim z kolorowymi padami do konsoli Nintendo Switch. Jednak w końcu w ofercie producenta pojawiła się propozycja dla zwolenników bardziej stonowanego wzornictwa.

PowerA produkuje najróżniejsze peryferia dla graczy nie tylko dla użytkowników Switcha. Jednym z najlepiej ocenianych produktów z oferty amerykańskiego producenta jest pad PowerA Fusion Pro Wireless Controller, który do tej pory powstał w wersjach dla konsol PlayStation oraz Xbox. W końcu doczekał się go także Switch. Jeśli szukacie pada wykonanego na najwyższym poziomie - takiego, który świetnie leży w dłoniach, jest niezwykle solidny i zapewnia ponadprzeciętną precyzję w grach - czytajcie dalej.

PowerA Fusion Pro Controller dla Switcha został wyceniony na 99 dolarów. To niemało, ale gdy porównamy go na przykład do popularnego pada Xbox Elite (przeznaczonego dla konsol Xbox oraz pecetów), okazuje się, że to wcale nie tak dużo. Szczególnie, że mówimy o padzie z naprawdę najwyższej półki. Producent wyposażył go w wymienne magnetyczne panele czołowe, mapowalne łopatki (Mappable Pro Pack), wymienne drążki analogowe, opcję sterowania ruchem oraz wzmocnioną obudowę, która powinna uchronić kontroler przed uszkodzeniami nawet w skrajnych sytuacjach (może nie przed rzutem o ścianę, ale przed upadkiem z wysokości półtora metra na podłogę już tak).

Reklama

Co więcej, w zestawie z PowerA Fusion Pro Controller dla Switcha znajdujemy także etui podróżne oraz szereg dodatków, w tym wymienne panele kontrolera (w kolorze czarnym oraz białym z czerwonymi obwolutami wokół drążków). Oczywiście jest także przewód, który posłuży wam albo do połączenia pada z konsolą oraz ładowania akumulatora. To kompletny zestaw, w którym nie brakuje niczego, co może się przydać podczas użytkowania. Możecie dokupić jedynie stojak, jeśli chcecie, by pad prezentował się na biurku czy szafce jeszcze bardziej okazale.

PowerA Fusion Pro Controller dla Switcha pozwala na personalizację w szerokim zakresie. To jedyny pad do konsoli Nintendo oferujący cztery mapowalne łopatki, przytwierdzone do tylnej części pada. W kontrolerze można także wymienić drążki analogowe na takie z wypukłymi bądź wklęsłymi nakładkami. Wcześniej wspomniałem także o wymiennych panelach, dzięki którym możecie niemal całkowicie odświeżyć wygląd urządzenia.

PowerA Fusion Pro Controller dla Switcha został wyposażony w łączność typu Bluetooth oraz wbudowany akumulator o pojemności mAh, który powinien wystarczyć na około dwadzieścia godzin zabawy bez konieczności ładowania. A w razie rozładowania wystarczy podpiąć go do konsoli bądź ładowarki za pomocą kabla USB-C i można bawić się dalej.

PowerA Fusion Pro Controller to pad z najwyższej półki, który docenią wszyscy użytkownicy Switcha. Nie tylko ci, którzy przesiądą się na niego z oryginalnych Joy-conów (w tym przypadku różnica w odczuciach będzie kolosalna), ale także ci, którzy bawili się wcześniej z innymi kontrolerami stworzonymi z myślą o konsoli Nintendo. To absolutnie mistrzowski pad, wart każdej wydanej na niego złotówki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje