Reklama

Dual Screen również otrzyma kamerę

Nie trzeba było długo czekać, aż Nintendo zareaguje na pojawienie się na rynku kamery do konkurencyjnego Sony PSP.

Japoński koncern ujawnił, że już wkrótce wypuści na rynek podobną przystawkę także do swojego handhelda, Dual Screena. Sprzęt będzie podpinany do konsoli podobnie jak kartridże z GameBoy'a Advance.

Według wszelkich znaków na niebie i na ziemi kamera trafi do Kraju Kwitnącej Wiśni już 2 sierpnia, a pierwszą grą, jaką na niej przetestujemy, będzie projekt o nazwie Otana No DS Kao Training (znany również jako Face Training). Przygotowywana przez grupę Intelligent Systems pozycja będzie kierowana głównie do kobiecego audytorium, a jej główną zaletą stanie się sposobność do odczytywania ludzkiej mimiki.

Reklama

Fakt ten pozwoli klientkom na trenowanie poszczególnych mięśni ich twarzy zgodnie z ekranowymi poleceniami, co według założeń twórców wpłynie zbawiennie na cerę oraz atrakcyjny wygląd. Jakby tego było mało, do zestawu "gra + kamera" dołączona zostanie również podstawka pod DS-a, a na okładce produktu pojawi się Fumiko Inudo, japońska specjalistka od kreowania dobrego wizerunku. Cały pakiet kosztować będzie 4800 jenów (w przeliczeniu ok. 40 dolarów) i jak na razie ukaże się tylko w ojczyźnie Nintendo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje