PlayStation 4

PlayStation 4: Deklaracja gracza

Z okazji zbliżającej się premiery PS4 Sony zaprezentowało nową akcję pod tytułem Deklaracja Gracza, dedykowaną wszystkim fanom sprzętu marki PlayStation!

Na 3 tygodnie przed premierą nowego systemu japońskiego koncernu PlayStation 4, która planowana jest na 29 listopada 2013 roku, Europejski oddział Sony Computer Entertainment postanowił zaprezentować swój najnowszy projekt - "Deklarację gracza".

Co kryje się pod tajemniczą nazwą? Akcja skierowana do wszystkich typów graczy: od nowicjuszy po weteranów, od pasjonatów grafiki po kolekcjonerów trofeów, od zapaleńców po grających dla zabawy. Wystarczy odwiedzić TĘ STRONĘ, określić swoją przynależność do danej grupy i złożyć wymienianą wcześniej już "Deklarację gracza" - czyli inaczej manifest do pozostałych graczy z całego świata.

Po złożeniu swojej deklaracji nt. tego, co tak naprawdę czyni prawdziwym fanem branży elektronicznej rozrywki, system dołączy nas do ciągle powiększającej się społeczności, z którą będzie można wspólnie wymieniać poglądy, dzielić się spostrzeżeniami i wyczekiwać premiery PlayStation 4.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy