W skrócie
- Fani Jamesa Bonda mogą teraz przejąć kontrolę nad młodym agentem w nowej grze "007 First Light", która właśnie pojawiła się na rynku.
- Produkcja jest efektem współpracy Amazon MGM Studios oraz studia IO Interactive i skupia się na początkach kariery 26-letniego Bonda w MI6.
- W grze pojawiają się znani aktorzy głosowi, a oryginalna muzyka została stworzona przez Lanę Del Rey i Davida Arnolda.
- Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej serwisu, otwiera się w nowym oknie
Pierwsza od 15 lat gra wideo o Bondzie powstała dzięki współpracy Amazon MGM Studios, posiadającego pełne prawa do postaci słynnego szpiega, oraz niezależnego studia deweloperskiego IO Interactive. W "007 First Light" gracze wcielają się w 26-letniego Jamesa Bonda, który przechodzi elitarne szkolenie na agenta MI6.
W oficjalnym opisie fabuły czytamy, że po raz pierwszy w historii gier wideo fani będą mogli prześledzić drogę Bonda w MI6 - od rekruta do pełnoprawnego szpiega. Jego wyostrzony instynkt, zaradność i bohaterstwo pozwolą mu piąć się po szczeblach kariery i wkroczyć w świat ryzykownych tajnych operacji.
W obsadzie głosowej gry znaleźli się Gemma Chan, Lenny Kravitz, Patrick Gibson, Priyanga Burford oraz Alastair McKenzie. W "007 First Light" można również usłyszeć oryginalny motyw muzyczny skomponowany przez Lanę Del Rey i Davida Arnolda, który wcześniej tworzył muzykę do pięciu filmów o Bondzie.
Tworząc grę "007 First Light", postanowiliśmy uhonorować niezwykłą spuściznę Agenta 007, oferując jednocześnie graczom niezrównane wrażenia z rozgrywki. To Bond, który wciąż szuka swojego miejsca w świecie; gracze mogą towarzyszyć mu w tej podróży, kształtowanej przez instynkt, inteligencję i determinację, które ostatecznie ukształtowały trwały wpływ tej postaci.
Przedsmak emocji przygotowanych przez twórców można poczuć w zwiastunie opublikowanym z okazji premiery "007 First Light". Gra ukazała się 27 maja.










