Reklama

Wyciekł opis castingu "nienazwanej gry". Mafii III?

Choć w studiu 2K Czech zaszły niedawno poważne zmiany (zamknięto siedzibę w Pradze, a większość pracowników przeniesiono do Brna), ekipa - jak wynika z nieoficjalnych doniesień - pracuje nad trzecią częścią Mafii.

Teraz do sieci wyciekły kolejne poszlaki, które najprawdopodobniej związane są z grą. Zdradzają one trzech możliwych głównych bohaterów produkcji. W internecie pojawił się zrzut ekranu ze strony Actors Access - serwisu przeznaczonego dla aktorów, na którym mogą oni m.in. znaleźć nowe oferty pracy.

Screen przedstawia opublikowany 6 marca opis planowanego castingu związanego z "nienazwaną grą", który miałby się odbyć 1 kwietnia. W jego trakcie twórcy projektu chcą znaleźć osoby, które wcieliłyby się w trzy postacie - Franklina, Tony'ego i Mickeya.

Reklama

Choć nie podano tytułu produkcji, wiele wskazuje na to, że może to być Mafia III. Po pierwsze - firmą, która wymieniono, jako producenta, jest Take-Two. A przypomnijmy, że jest 2K Czech należy właśnie do niej i jest ona wydawcą poprzednich odsłon cyklu.

Poza tym z opisu trójki bohaterów wynika, że wszyscy mają związek ze światkiem przestępczym. Poza tym pochodzą oni z Luizjany, co sugeruje, że akcja gry mogłaby zostać osadzona właśnie w tym miejscu. Poniżej znajdziecie krótką charakterystykę trzech postaci - Franklina, Tony'ego i Mickeya.

Franklin

Urodzony w Luizjanie, mieszana rasa - afroamerykańska/kaukaska. Dwudziestolatek o fizjonomii wykidajły. Sierota pochodzący z segregowanego pod względem rasowym Południa, który awansuje kryminalnej hierarchii po powrocie z wojny do rodzinnej Luizjany. Będąc wyrzutkiem zarówno wśród białych, jak i czarnoskórych, Franklin jest lojalny wobec tych, których uznaje za "rodzinę". Jest zarówno elegancki, jak i silny. Zdyscyplinowany i imponujący oraz pewny siebie Franklin wie, jak wykonać swoja robotę bez względu na koszty...

Tony

Urodzony w Luizjanie, Włoch, trzydziestolatek. Szczupły, ubrany nieskazitelnie i schludnie. Matematyczny geniusz, który prowadzi zakłady sportowe w Luizjanie. Tony nie jest typowym gangsterem. Drobiazgowy i zorganizowany, Tony bardziej niepokoi się liczbami oraz zyskami niż ludźmi. Wygląda na nieśmiałego i mającego problem w kontaktach z innymi, ale w rzeczywistości jest w stanie zastosować przemoc wobec każdego, kto przekroczy wyznaczoną przez niego granicę. Tony nie boi się ludzi; po prostu ich nie rozumie lub nie lubi.

Mickey

Urodzony w Luizjanie, nastolatek lub dwudziestolatek średniej budowy. Młody, przedsiębiorczy człowiek, który lubi gadać. Mickey lubi dużo mówić na ulicy, ale kiedy przyjdzie co do czego, nie może podeprzeć swoich słów czynami. Mickey ma zły zwyczaj brania się za duże roboty i robi z siebie ważniejszego niż jest w rzeczywistości.

Brzmi to bardzo interesująco, choć oczywiście nie możemy być do końca pewni czy wspomniany casting dotyczy Mafii III. Ale jest to bardzo prawdopodobne.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje