W PlayStation Store pojawił się awatar za 99 dolarów

​Macie wolne 100 dolarów? W takim przypadku jeśli posiadacie konsolę PlayStation 4 to możecie je przeznaczyć na specjalny awatar.

Dotychczas strzelanka State of Anarchy: Master of Mayhem nie była zbyt rozpoznawalną grą, aczkolwiek ta sytuacja ma szansę ulec zmianie za sprawą opublikowanego w PlayStation Store awatara związanego z produkcją. I nie chodzi tutaj o jego wygląd, któremu nic nie można zarzucić, a cenę. Wyceniono go bowiem na kwotę 99,99 dolarów, co w przeliczeniu daje około 383 złotych.

Tyle pieniędzy życzą sobie autorzy za zakup nie gry czy nawet pakietu dodatków wnoszących szereg różnego rodzaju nowych elementów, ale obrazek. Co ciekawe dotychczas najdroższy awatar na polskim PS Store związany z State of Anarchy: Master of Mayhem wyceniono na 12,50 dolarów, a więc 47 złotych.

Reklama

I nie jest to również tania opcja, ale wręcz nieporównywalna ze wcześniejszą propozycją. Sam tytuł nie jest zbytnio drogi, ponieważ musimy za niego zapłacić 38 złotych. Mamy zarazem do czynienia z raczej dość rzadkim przypadkiem, gdy obrazek do gry jest droższy od samej produkcji.

Z drugiej strony wspomniany awatar to tzw. "Golden Prince Avatar" więc najpewniej dlatego jest taki drogi. Ponadto widoczny na obrazku złoty szejk też w sumie dużo mówi komu jest on głównie dedykowany. Z pewnością, jeśli dysponujemy odpowiednią ilością gotówki i nudzą nas propozycje innych awatarów dostępnych w PlayStation Store to możemy go sobie kupić.

Dostępny na rynku od dwóch lat State of Anarchy: Master of Mayhem to prosta gra z nietypową rysunkową oprawą graficzną, która z pewnością może przypaść do gustu wielu osobom. Wersję PC dostępną na Steam dodamy do swojej biblioteki za cenę kilku dolarów. Tytuł zebrał na platformie Steam wiele pozytywnych recenzji. Przy okazji warto jeszcze podkreślić, że nie tylko dodatki do gier są drogie.

Przykładowo według ubiegłorocznych statystyk ze strony Redbull za The Sims 3 ze wszystkimi rozszerzeniami i pakietami zapłacilibyśmy 1 367,81 zł zaś za Train Simulator nawet 28 922,89 złotych.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama