Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

TOP 10 najlepszych gier na prezent!

FIFA 18 - PC, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, Nintendo Switch

Tegoroczna odsłona piłkarskiego cyklu EA Sports. Twórcy tradycyjnie wprowadzili wiele mniejszych i drobnych modyfikacji do mechanizmów rozgrywki. Przykładowo skorzystano z technologii o szumnej nazwie Real Players Motion - rozwiązanie usprawnia animacje zawodników, wpływając także na ich zachowanie na boisku. System bierze pod uwagę przy tym różne czynniki, w tym wzrost czy budowę ciała danego gracza.

Reklama

FIFA 18 wyróżnia się na tle konkurencji ogromną ilością pozyskanych licencji. Dzięki temu w grze znalazły się aktualne składy drużyn oraz rzeczywiste nazwy sportowców, zespołów i reprezentacji. Powróciły znane z poprzednich części tryby pokroju kariery i sieciowego Ultimate Team. Przygotowano także kontynuację Drogi do sławy - kampanii fabularnej opowiadającej o losach Alexa Huntera z Anglii. Początkujący piłkarz otrzymuje tym razem szansę rozpoczęcia gry w zagranicznych klubach.

Warto podkreślić, że nie na wszystkich platformach sprzętowych produkcja posiada taką samą zawartość. Najpełniejszy zestaw funkcji i elementów dostępny jest jedynie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Dla kogo: chcących pobiegać po wirtualnej murawie.

Dowiedz się więcej na temat: gry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje