Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Syberia powraca, tym razem na Dual Screenie

Pomimo tego, że Benoit Sokal, twórca obu części Syberii, zaprzeczył, jakoby znana seria przygodówek miała jeszcze kiedykolwiek doczekać się kontynuacji...

już niebawem będziemy mogli przypomnieć sobie postać Kate Walker i ponownie wyruszyć na poszukiwanie mamutów. Firma Microids poinformowała, że jedna z najwybitniejszych przedstawicielek gatunku adventure jest już w drodze na konsole NDS.

Reklama

Developingiem tytułu zajmuje się studio Tetraedge Games, które na potrzeby handhelda Nintendo dokona modyfikacji w interfejsie gry - tak, by ekran ekwipunku był przez cały czas dostępny dla użytkowników, a pod dialogami wyświetlana była ściągawka z tematami, o jakie można spytać rozmówcę. Zmiany widoczne będą również w oprawie audiowizualnej, na którą prócz trójwymiarowych postaci na tle 2D złożą się również animowane przerywniki o łącznej długości 15 minut oraz zaadaptowany do możliwości NDS-a soundtrack.

Premiera przenośnej Syberii planowana jest na październik bieżącego roku. Europejskim wydawcą gry będzie spółka Mindscape.

Dowiedz się więcej na temat: Syberia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje