Reklama

​PS Plus - wyciekła lista gier na grudzień 2022. Nie zabraknie hitów!

Sony w grudniu przygotowało specjalną ofertę dla graczy. Na razie drogą nieoficjalną, ale poznaliśmy gry, które trafią do gamingowej usługi PlayStation Plus w grudniu 2022. Pomimo tego, że do dyspozycji subskrybentów trafią tylko trzy produkcje, to będą to dzieła z najwyższej możliwej półki.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu japoński gigant całkowicie odświeżył swoją ofertę w ramach PlayStation Plus. Od tej pory gracze mają do wyboru aż trzy warianty zakupowe, różniące się od siebie funkcjonalnością i liczebnością gier, które zasilają bibliotekę konkretnej opcji.

Posiadacze abonamentu PS Plus Essential jeszcze tylko do 5 grudnia mają możliwość zagrywać się w tytuły dostępne w listopadowej ofercie. Są to:

Reklama

  • Nioh 2 (PS4 / PS5)
  • LEGO Harry Potter Collection (PS4)
  • Heavenly Bodies (PS4 / PS5)

Za sprawą rzetelnego i wiarygodnego przecieku udostępnionego w serwisie Dealabs, wariant PS Plus w podstawowej wersji Essential wzbogacony zostanie o trzy duże produkcje. Najprawdopodobniej tytuły powędrują do biblioteki dokładnie 6 grudnia od godziny 12:00, dzień po wygaśnięciu oferty z miesiąca poprzedniego.

PS Plus - grudzień 2022. Oto lista gier dostępnych w ramach abonamentu:

  • Mass Effect Legendary Edition (PS4)
  • Biomutant (PS4 / PS5)
  • Divine Knockout (PS4 / PS5)

Po raz kolejny producenci z Sony przygotowali nie byle jakie produkcje. Mass Effect Legendary Edition to kompletna trylogia zasłużonej produkcji od BioWare. W skład kompilacji wchodzą więc: Mass Effect, Mass Effect 2 oraz Mass Effect 3.

Ponadto gracze uraczeni zostaną dosyć świeżą produkcją powstałą spod skrzydła Experiment 101 we współpracy z THQ Nordic. Biomutant debiutował co prawda ponad rok temu, ale na konsolach nowej generacji, w tym PlayStation 5, pojawił się dopiero we wrześniu bieżącego roku. Czym się wyróżnia to dzieło? Fikcyjnym światem z bogatą warstwą fabularną z zaprojektowanym przez twórców otwartym światem w rozległym postapokaliptycznym uniwersum przepełnionym zmutowanymi stworzeniami.

Trzecia udostępniona gra to Divine Knockout - sieciowa bijatyka, która swój debiut zaliczy dopiero 6 grudnia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | PS Plus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy