Reklama

Podziel się grami z potrzebującymi

Fundacja Pixel Equity zainicjowała wspaniałą akcję mającą na celu umożliwienie biedniejszym dzieciom dostęp do elektronicznej rozrywki.

Dzięki tej akcji na twarzy niejednego malucha z domu dziecka zagości radosny uśmiech.

Wchodząc na stronę Pixel Equity (www.pixelequity.org) możesz wpłacić drobną kwotę pieniężną, podarować grę, na którą oczekują dzieciaki (na liście są m.in. konsola Wii, Guitar Hero i NBA 2K9 na PS3) lub podarować dowolną grę zalegającą na twojej półce. Dzięki temu dzieci z domów dziecka i domów opieki będą miały szansę pobawić się tak jak ich rówieśnicy posiadający kochające ich rodziny.

Założyciel fundacji, Matthew Badalucco, mówi: "Gry video to świetna rozrywka, ale kiedy komputer, konsole oraz gry kosztują dziesiątki dolarów są dzieci, których na nie po prostu nie stać. Jako wieloletni gracz chcę im to umożliwić".

Reklama

Inicjatywa fundacji jest naprawdę godna pochwały, pamiętajcie jednak, że to właśnie od waszej hojności zależy powodzenie takich inicjatyw. Jeśli natomiast chcielibyście sami podzielić się swoimi grami z potrzebującymi, to po prostu spakujcie je do plecaka i pojedźcie do najbliższego domu dziecka - na pewno zostaniecie tam przyjęci z otwartymi rękoma!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama