Reklama

Overwatch doczeka się specjalnego wydarzenia z okazji Halloween

​Firma Blizzard oficjalnie potwierdziła, że podobnie jak w ubiegłym roku przygotowuje dla graczy Overwatch specjalne wydarzenie związane z Halloween.

Szczegółów na temat akcji na razie jednak nie podano. W opublikowanym na Twitterze krótkim filmie pokazano okolicznościowe skórki dla dwóch postaci - uzbrojonego w rewolwer banity McCree oraz zabójcy Żniwiarza.

Oczywiście pojawi się zapewne znacznie więcej atrakcji. W ubiegłorocznej edycji akcji gracze uzyskali dostęp do tymczasowego trybu Zemsta dra Złomensteina, w którym celem była walka z kolejnymi falami kontrolowanych przez sztuczną inteligencję przeciwników.

Trudno na razie stwierdzić, czy wariant powróci. Szanse na to są jednak dosyć wysokie, ponieważ w opublikowanym przez developerów z Blizzarda nagraniu pojawiła się grafika przedstawiająca właśnie złowrogiego naukowca.

Reklama

Halloweenowe wydarzenie w Overwatch rozpocznie się w najbliższy wtorek - 10 października. Całość potrwa przez nieco ponad trzy tygodnie i zakończy się 2 listopada. Więcej szczegółów twórcy zapewne ujawnią w dniu startu akcji.

Wspomniany filmik można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama