Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowe tytuły Nintendo dla"graczy z krwi i kości"

Nintendo ujawniło, że na tegorocznych targach E3 zapowie kilka produkcji na Wii, które powinny przypaść do gustu wiernym fanom firmy oraz doświadczonym w tej branży odbiorcom.

Część z nich zostanie wydana zapewne jeszcze w tym roku, z uwagi na braki w kalendarzu wydawniczym gier first-party giganta.

Reklama

Targi E3. Wiele osób na pewno oczekuje, że giganci branży wirtualnej rozrywki ujawnią na tej imprezie - która odbędzie się już za niecały miesiąc, 15-17 lipca w halach centrum konferencyjnego Los Angeles - nowe tytuły, które będą potem na ustach graczy przez kolejne miesiące. Tyczy się to szczególnie Nintendo, które tak naprawdę nie ujawniło jeszcze swojego planu wydawniczego dla Wii na gorącą drugą połowę roku (jeśli nie liczyć baseballu Mario Super Sluggers). Firma o tym wie i zapowiada, że tak zwani hardcore'owcy będą po E3 ucieszeni. "Zdecydowana większość ludzi, którzy stoją w sobotnie poranki w kolejkach przez marketami żeby kupić Wii to gracze z krwi i kości. W okolicach targów E3 ujawnimy kilka projektów, którymi właśnie tacy odbiorcy powinni się zainteresować" - powiedział Marc Franklin, rzecznik prasowy amerykańskiego oddziału Nintendo. Właściciele tej konsoli mogą tylko mieć nadzieję, że będzie to oferta, która dorówna mocnym propozycjom Sonyi Microsoftu.

(gram.pl)

Dowiedz się więcej na temat: nowy tytuł | Kości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje