Reklama

Nowa darmowa zawartość do gry Hitman

​Jeżeli jakimś cudem przeoczyliście premierę Hitmana z 2016 roku, to dobra pora żeby nadrobić zaległości, bo twórcy gry postanowili zrobić prezent dla graczy i udostępnili jedną z misji, zupełnie za darmo.

Producent i wydawca gry, studio IO Interactive przy okazji premiery gry postawiło na dosyć ryzykowny i nietypowy zabieg. Gra została podzielona na kilka części, które nie zostały udostępnione jednocześnie. Twórcy gry sukcesywnie na przestrzeni miesięcy dodawali do produkcji kolejne epizody. Nie można stwierdzić, czy taka strategia okazała się sukcesem, niemniej IO Interactive stara się podtrzymywać zainteresowanie tytułem zarówno wśród starych, jak i nowych graczy.

Wszyscy zainteresowani wcieleniem się w rolę Agenta 47, najlepszego płatnego zabójcy na świecie, mogą to zrobić całkowicie za darmo, pobierając na swój komputer lub konsolę, Spring Pack, który zawiera jedną z sześciu dostępnych w pełnej wersji gry map. Lokacja o nazwie Sapienza przenosi nas na słoneczne, włoskie wybrzeże, gdzie krew mieszka się z piaskiem i lazurową wodą. Spring Pack daje dostęp do misji, wyzwań i innych aktywności związanych z mapą i każdy, kto zdecyduje się na pobranie paczki, zachowa ją na zawsze. Przy zakupie pełnej wersji gry wszelkie postępy zostaną zachowane.

Reklama

Inicjatywa godna docenienia, tym bardziej, że sama gra jest bardzo dobrze oceniana zarówno przez graczy oraz krytyków, pozostając przy tym wierna wszelkim schematom, które pokochali gracze na przestrzeni kilkunastu lat istnienia serii.

Hitman Spring Pack będzie dostępny do pobrania do 3 kwietnia 2018 roku.

Poniżej krótkie video prezentujące malowniczą Sapienzę:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy