Reklama

Najnowsze dane sprzedaży GTA V, RDR 2 i innych hitów Take-Two

​Take-Two podzieliło się właśnie z nami najnowszymi wynikami sprzedaży swoich ostatnich hitów.

Jako że najgłośniej jest ostatnio o GTA V, a wszystko za sprawą ogromnej popularności darmowych kopii gry rozdawanych przez Epic Games Store, co doprowadziło do problemów z serwerami Rockstara, zacznijmy właśnie od niego. Jak podało właśnie Take-Two, produkcja rozeszła się do tego czasu w łącznym nakładzie 130 milionów egzemplarzy. Są to dane z całego świata i ze wszystkich platform, ale nie obejmują wspomnianych wyżej darmowych kopii od Epic Games.

Zdecydowanie młodsze Red Dead Redemption 2 nie może pochwalił się aż tak spektakularnym wynikiem, ale ma jeszcze dużo czasu, a do tego jego wynik i tak jest obiektem zazdrości większości tytułów w branży, bo mówimy o 31 mln sprzedanych sztuk. Podium zestawienia Take-Two należy do NBA 2K20, które może się pochwalić sprzedażą 12 mln sztuk i jednocześnie dużym 33% wzrostem w stosunku do wyników poprzedniej wersji, tj. 2K19.

Reklama

Następne na liście jest Borderlands 3, które rozeszło się w nakładzie 10 mln sztuk, a pierwszą piątkę zamyka The Outer Worlds z wynikiem 2,5 mln sztuk. Niestety, wydawca nie zdecydował się na podanie podziału na platformy, więc nie mamy pojęcia, czy w przypadku Borderlands 3 i The Outer Worlds konsole i blaszaki idą łeb w łeb. Lakoniczny komunikat nie ujawnia również, co z egzemplarzami udostępnionymi w ramach Xbox Game Pass, bo The Outer Worlds było dostępne w tej ofercie od dnia premiery.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy