Legendarne amerykańskie bombowce przyleciały do World of Warplanes

Trzy gigantyczne amerykańskie bombowce, B-17D, B-17G i B-32 dołączyły właśnie w najnowszej aktualizacji do World of Warplanes.

"Latające fortece" są zdecydowanie najlepiej chronionymi maszynami w grze dzięki stanowiskom strzeleckim. Gdy tylko myśliwiec podleci na bliski dystans jest rozrywany na strzępy za pośrednictwem karabinów maszynowych. Wyposażone w dużą ilość bomb mogą siać spustoszenie w instalacjach naziemnych. Należy pamiętać o ich ograniczonej prędkości i manewrowości, ale jak już dolecą do celu to zadają olbrzymie uszkodzenia jednym przelotem.

Legendarne bombowce czekają na graczy, aby sprawdzić je w przestworzach w aktualizacji 2.0.8.

Reklama

World of Warplanes to lotnicza gra MMO osadzona w złotej erze lotnictwa wojskowego. Gra pozwala na przetestowanie setek realistycznie odwzorowanych samolotów wojskowych wliczając w to myśliwce i bombowce w kluczowych erach wojen od lat 30'tych i wielkich płatowców, na konflikcie w Korei i pierwszych odrzutowcach kończąc. Realistyczna grafika i dźwięk wprowadzą w nastrój bitew lotniczych, gdzie liczy się zarówno celna i szybka ręka na spuście, jak również skoordynowana współpraca w ramach drużyny.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: world of warplanes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy