Reklama

Exterminator Simulator: Pojawił się filmowy zwiastu

Wrocławskie studio deweloperskie The Dust zdradza tajemnicę pierwszej swojej gry z serii aż 15 symulatorów. Jej nazwa to "Exterminator Simulator". W produkcji gracz wcieli się w rolę dezynsektora. Będzie mógł przeżyć zarówno niebezpieczne jak i zabawne przygody tępienia insektów, gryzoni i niebezpiecznych zwierząt. Od dziś można zapisywać tę grę na swoją listę życzeń.

The Dust w lipcu tego roku ogłosił strategię na najbliższe trzy lata oraz informacje o towarzyszących jej realizacji umowach z inwestorami. Spółka w latach 2019 - 2021 wyprodukuje i wyda 15 symulatorów. Studio deweloperskie obecnie pracuje również nad "I, the Inquisitor". Fani twórczości Jacka Piekary czy symulatorów nie muszą się obawiać, ponieważ do obydwu rodzajów działalności zostały powołane odrębne zespoły doświadczonych deweloperów.

Pierwszym opublikowanym dzisiaj przez The Dust trailerem symulatora jest "Exterminator Simulator", w której gracz wcieli się w rolę dezynsektora.

Reklama

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad rolą dezynsektora? To bardzo paskudna i niebezpieczna, ale i dobrze płatna praca. Co będziesz mógł robić? Przeczytasz mapę ze zleceniami i przeniesiesz się na amerykańskie peryferie. Do opuszczonych fabryk, domów czy kamperów, które opanowane są przez insekty i niebezpieczne zwierzęta. Zadaniem gracza będzie znalezienie ukrywających się tam szkodników i pozbycie się ich z terenu. Do walki z niepożądanymi lokatorami będzie można wykorzystać dedykowaną broń. W trailerze można dostrzec np. elektryczne kijki na węże, zaś na insekty generatory dymu. Wydawca pozostawia nutę niepewności i nie zdradza, jak można unieszkodliwić aligatora, który pod koniec zwiastuna rusza na nas z gotowością do ataku. Dezynsektor za dobrze wykonaną pracę dostanie sowitą zapłatę dzięki, której będzie mógł rozwijać swoją postać i ekwipunek. 

Szukaj pracy dezynsektora na platformie Steam, The Dust opublikowało już stronę, na której można dodać ją do wishlisty i śledzić postępy zespołu produkcyjnego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama