Reklama

Dying Light 2 powstanie. Potwierdzone info!

To już pewne - Dying Light 2 powstanie. Twórcy na razie zadają sobie tylko pytanie: czy pomysły, które mają na drugą część serii, są w ogóle wykonalne na konsolach obecnej generacji?

Tymon Smektała, producent Dying Light, powiedział w rozmowie z VideoGamerem: "Oczywiście nie rozmawiamy jeszcze o Dying Light 2, ale dlatego, że jest jeszcze za wcześnie. Mamy wiele bardzo ambitnych pomysłów, więc najpierw musimy sprawdzić, czy te pomysły da się w ogóle zrealizować przy pomocy technologii, na której oparte są obecne konsole".

"Musimy też sprawdzić, czy nasze koncepty są naprawdę tak dobre, jak myślimy, że są, więc musimy robić prototypy. Nie ma więc o czym gadać, a z drugiej strony wewnątrz naszego studia dzieje się dużo rzeczy - testujemy, prototypujemy i eksperymentujemy z różnymi rzeczami" - kontynuuje producent.

Reklama

"Myślę, że mamy bardzo jasną wizję tego, co możemy zrobić z tą marką i uniwersum Dying Lighta, więc oczekujcie od nas dobrych rzeczy" - dodaje Smektała.

Na razie pewne jest więc, że Dying Light 2 powstanie - i nic dziwnego, bo gra właśnie przekroczyła 5 milionów sprzedanych egzemplarzy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje