Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dead Rising 3 trafi na PC!

Choć Dead Rising 2 pojawiło się na PC, X360 i PS3, trzecia część trafiła tylko na jedną platformę - gra jest jednym z większych exclusivów Xboksa One.

Ostatnio pojawiły się przesłanki, które sugerowały, że taki stan nie potrwa długo - wszystko za sprawą Steam, w którego bazie odnaleziono wpis związany z tą produkcją. W bazie platformy Valve w serwisie Steam Database internauci natrafili na wpis odnoszący się do Dead Rising 3. Pierwotnie uzupełniony był on o logo gry, które jednak usunięto, gdy tylko pojawiły się pierwsze doniesienia o odkryciu.

Można byłoby powiedzieć, że to nic nie oznacza, ale Microsoft niedawno podkreślał, że zamierza ponownie skupić na graniu na PC, a w przeszłości pojawienie się wpisu danej gry w bazie Steama zazwyczaj poprzedzało formalną zapowiedź wersji PC - tak było chociażby w przypadku Alana Wake’a.

Z drugiej strony, w niektórych sytuacjach nie niosło to ze sobą żadnych konsekwencji, co miało miejsce np. w przypadku Halo 3.

W tym wypadku można jednak mówić o sukcesie - sprawa zakończyła się na korzyść użytkowników pecetów, którzy za jakiś czas będą mogli cieszyć się nową pozycją. Ostatecznie gigant z Redmond potwierdził domysły fanów i zamieścił w sieci zwiastun:

Dowiedz się więcej na temat: Dead Rising 3

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje