Reklama

Dead by Daylight: Twórcy zrobią symulator randkowania z mordercami

​Dead by Daylight dostanie spin-offa, w którym gracze będą mieli okazję... randkować z mordercami z tego popularnego survival horroru! Zerknęliśmy w kalendarz i to wcale nie jest 1 kwietnia...

Symulator randkowania inspirowany Dead by Daylight nadejdzie już niedługo

Gra nazywa się Hooked on You: A Dead by Daylight Dating Sim (wetknięto więc w tytule odniesienie do haków, na których swoje ofiary wieszają zabójcy z Dead by Daylight). Jeśli wierzyć zapowiedziom, gra ma się pojawić na Steamie w lecie tego roku (chyba że okaże się, że to wszystko jeden wielki żart, ale wygląda na to, że to prawdziwa produkcja).

Trailer możecie obejrzeć poniżej - jest to naprawdę niesamowita rzecz. Nie ma w nim co prawda żadnego gameplayu, ale i tak warto rzucić okiem.

Wygląda na to, że gracze będą mieli możliwość romansu z czterema znanymi z Dead by Daylight mordercami: Anną (Łowczynią), Evanem McMillenem (Traperem), Philipem Ojomo (Widmo) i Rin Yamaoko (Zjawą). Czyli dla każdego coś dobrego.

Reklama

W Dead by Daylight jest jednak znacznie więcej zabójców niż tylko ta czwórka. Od razu nasuwa się więc pytanie, co z resztą? Pozytywnych informacji w tym zakresie dostarczył przedstawiciel studia stojącego za Hooked on You, czyli studia Behaviour Interactive.

Pomysł na tę grę wyszedł od samych fanów Dead by Daylight

Skąd pomysł nad symulator randkowania inspirowany grą, w której chodzi o brutalne polowanie na przeciwników? Otóż okazuje się, że twórcy po prostu realizują prośbę... samych graczy.

Mathieu Côté, dyrektor ds. współpracy w Behaviour Interactive, wyjawił serwisowi Kotaku, że impulsem do stworzenia symulatora były wyniki ankiety przeprowadzonej w społeczności Dead by Daylight. Gracze zapytani o to, jaki typ gry chcieliby zobaczyć w tym uniwersum, najczęściej zgłaszali chęć zagrania właśnie w tzw. dating sima.

Behaviour Interactive nie ma szczególnego doświadczenia w kategorii symulatorów randkowania, dlatego sięgnęło po wsparcie ekspertów. W tworzeniu Hooked on You: A Dead by Daylight Dating Sim pomaga im studio Psyops, znane z symulatora randkowania inspirowanego KFC (I Love You, Colonel Sanders!).

Zaciekawiło Was Hooked on You: A Dead by Daylight Dating Sim? Myślicie nad tym, żeby zagrać? Dajcie koniecznie znać w komentarzach!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy