Reklama

Data premiery Ghostrunnera na Nintendo Switch

​Ghostrunner, który 27 października miał swoją udaną premierę na PlayStation 4, Xbox One i PC, zadebiutuje na Nintendo Switch 10 listopada - informują wydawcy tego tytułu - All in! Games oraz 505 Games.

"Nie było łatwo dostosować do mobilnej konsoli gry stworzonej z myślą o najnowszej generacji kart graficznych. Cieszymy się jednak, że to się udało i że możemy zapewnić użytkownikom Nintendo Switch możliwość zanurzenia się w naszym cyberpunkowym świecie. Wierzymy, że fani tej platformy chętnie wcielą się w postać wojownika z kataną w dłoni i powiększą już bardzo liczne grono społeczności Ghostrunnera" - mówi Piotr Żygadło, CEO notowanego na GPW wydawnictwa All in! Games.

Gra pojawi się na Nintendo Switch dwa tygodnie po premierze na pozostałe konsole i PC. Wynika to z faktu, iż wszyscy zaangażowani w produkcję i portowanie chcą, by gracze otrzymali w pełni dopracowany produkt i mieli jak najlepsze doświadczenia podczas rozgrywki. Oczekiwania zostaną wynagrodzone specjalną kataną dla tych osób, które kupią grę do 10 grudnia.

Reklama

Przypomnijmy, że w 2021 roku tytuł będzie też dostępny na konsole nowej generacji, a osobom, które zakupią grę na PlayStation 4 i Xbox One, przysługiwać będzie bezpłatny upgrade, gdy wyjdzie wersja na PlayStation 5 i Xbox Series X. Dokładna data next-genowej premiery zostanie podana w późniejszym terminie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje