Cyberpunkowy thriller The Red Strings Club jest już dostępny

Niezależni twórcy z Deconstructeam oraz wiecznie kręcące kołem garncarskim Devolver Digital świętują premierę gry The Red Strings Club, która jest już dostępna na platformach Steam, GOG i Humble. Do 30 stycznia tytuł można zgarnąć z 15% zniżką.

The Red Strings Club to historia w cyberpunkowym klimacie, która opowiada o przeznaczeniu i szczęściu. Mechanika rozgrywki stawia duży nacisk na garncarstwo cybernetyczne, mieszanie drinków oraz podszywanie się pod innych ludzi przez telefon - wszystko po to, by ujawnić tajne plany  korporacji Supercontinent Ltd.

Firma ta, uważająca się za największych altruistów na świecie, jest na skraju przełomowego odkrycia i wypuszczenia na rynek systemu opieki nad społecznym psyche (Social Psyche Welfare). Systemu, który ma na celu eliminację z ludzkiej psychiki depresji, agresji oraz strachu. Jednak pewien barman z tajnego klubu wraz z zaprzyjaźnionym hakerem postrzegają ten system bardziej jako furtkę do łatwego prania mózgu niż faktyczną zmianę na lepsze. Współpracując ze zbuntowanym androidem i korzystając z pomocy nieświadomych pracowników Supercontinent, duet bohaterów będzie z ukrycia próbował zniweczyć plany korporacji.

Reklama

Deconstructeam pojawiło się na scenie niezależnej w 2014, kiedy wydali swoją grę God’s Will Be Watching - projekt, którego zalążek powstał podczas game jamu i urósł do debiutu studia pod flagą Devolver Digital. Twórcy brali później udział w wielu światowej klasy game jamach i powstałe podczas nich prototypy złożyły się na stworzenie The Red Strings Club.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: The Red Strings Club

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy