Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Cyberpunk 2077 z widokiem TPP? Mod już gotowy do pobrania

​Pomimo faktu, że CD Projekt RED od początku promowało Cyberpunk 2077 jako grę FPP, to jednak wielu graczy poczuło się rozczarowanych, iż produkcja nie pozwala zmienić widoku na TPP. Na szczęście to już przeszłość.

W ubiegłym miesiącu w sieci pojawiło się wideo pokazujące, jak Cyberpunk 2077 prezentowałby się jako gra TPP. Teraz już każdy może sprawdzić w akcji tryb trzecioosobowy, a przynajmniej każdy posiadacz tego tytułu na PC, ponieważ twórca tego moda udostępnił go do pobrania wszystkim zainteresowanym.

Reklama

Autorem tej modyfikacji jest Jelle Bakker i mamy tu w praktyce do czynienia z modem Cheat Engine, pozwalającym na rozgrywkę w Cyberpunk 2077 z widokiem zza pleców bohatera. Zanim jednak część graczy rzuci się do pobierania, trzeba podkreślić, że mod wciąż znajduje się w fazie WIP (work in progress), co oznacza, że twórca nadal prowadzi nad nim pracę i należy spodziewać się tu pewnych błędów i innych problemów technicznych. 

Najnowsza wersja trzecioosobowego moda do Cyberpunk 2077 oferuje cztery różne ustawienia kamery. By ją zainstalować, wystarczy pobrać paczkę i rozpakować jej zawartość do folderu Cyberpunk 2077\bin\x64. Następnie, już w samej grze, możemy aktywować nowe widoki kamery klawiszem B.

Jeśli już gracie na PC, to polecamy także zastosowanie Enhanced Controls Mod, czyli modu, który poprawia sterowanie myszką i klawiaturą w grze. W sieci znaleźć można także mod usprawniający prowadzenie pojazdów, które mówiąc dość oglądnie nie jest najlepsze. 

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje